Page title

Vyhlašujeme veřejné výběrové řízení na pozici „ÚČETNÍ“

Místo výkonu práce: Dobroměřice

Předpokládaný termín nástupu: ihned, nebo po uplynutí výpovědní lhůty zájemce – na hlavní pracovní poměr

Náplň práce: samostatná účetní

  • účetnictví, účtování zahraničního obchodu,
  • mzdová agenda,
  • personalistika,
  • uzávěrky,
  • evidence majetku, inventarizace
  • evidence závazků a pohledávek,
  • správa daní a poplatků,
  • vedení skladu.

Požadavky: Středoškolské vzdělání s maturitou, praxe v oboru min. 5 let, znalost účetního programu Pohoda výhodou

Znalost podvojného účetnictví

Znalost zákona o účetnictví

Samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Předpoklady pro uchazeče: bezúhonnost

Platební podmínky: 25 000 Kč hrubého/měsíc + bonusy

Lhůta pro podání přihlášky: 15. 12. 2018

Náležitosti přihlášky: Životopis. Při osobním pohovoru s sebou přineste originál nebo ověřenou kopii výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců

Způsob a místo doručení přihlášek: Přihlášku s požadovanými doklady můžete doručit v obálce označené „VEŘEJNÁ VÝZVA“ osobně na adresu: Nečišská 451, 440 01 Dobroměřice, 2. patro denně od 7:00 do 14:00h. Nebo elektronicky na adresu info@hakus.cz

Způsob výběru uchazeče: Z přihlášek doručených do výše stanovené lhůty bude výběrová komise průběžně vybírat uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru, osobní pohovory budou probíhat do 16. 12. 2018. Po skončení osobních pohovorů bude výsledek uchazečům oznámen do 17. 12. 2018.

Nevyžádané materiály budou skartovány.

Pro více informací nás můžete kontaktovat na e-mailu info@hakus.cz, nebo na tel.č. +420 721 904 795.